fbpx >
2-POZIOMOWE MIESZKANIA
Powiększamy Twoją przestrzeń!
PRZESTRONNE PODDASZA
Powiększamy Twoją przestrzeń!
WYGODNE ROZKŁADY
Powiększamy Twoją przestrzeń!
MIESZKANIA
Z DUŻYMI OGRODAMI
Powiększamy Twoją przestrzeń!
previous arrow
next arrow
 
previous arrow
next arrow

Autostrada

Wrocław Fashion Outlet

1km do Wrocławia

Tereny zielone

Korzystaj z zieleni

Atrakcyjne tereny zielone tuż przy inwestycji

Dla osób jak i rodzin szukających oddechu od miejskiego zgiełku, atrakcją będą tereny zielone, które w tym zakątku Wrocławia wręcz zapraszają aby wybrać się z całą rodziną na wycieczki rowerowe lub zorganizować piknik. Otaczająca zieleń pozwoli Ci się wyciszyć i zrelaksować. Gorąco zachęcamy zapoznania się z ofertą mieszkań na osiedlu Przyjazny Smolec, na którym zdecydowanie znajdziesz chwilę dla siebie oraz dla swojej rodziny.

Świetna komunikacja

Autostradowa obwodnica Wrocławia zaledwie 3km od inwestycji

W odległości niespełna 3 km znajduje się autostradowa obwodnica Wrocławia, co jest niezaprzeczalnym udogodnieniem komunikacyjnym pozwalającym na bezproblemowe i szybkie dostanie się do Wrocławia jak i również w przypadku dalszych wycieczek - prosty, łatwy i przyjemny wjazd na drogę szybkiego ruchu. Dojazdy do pracy lub wycieczki rodzinne staną się przyjemnością, którą Ty oraz Twoja rodzinna z pewnością docenicie.

1km do Wrocławia

Wrocław bliżej niż myślisz

Przyjazny Smolec położony jest w świetnej lokalizacji, w cichym i spokojnym miejscu, w którym każdy znajdzie dla siebie chwilę ciszy. W przypadku pracy we Wrocławiu lub chęci odwiedzenia z inych powodów serca Dolnego Śląska, ogromnym atutem jest odległość jaką jest zaledwie jeden kilometr, co pozwala na szybkie i bezproblemowe dostanie się do miasta.

Wrocław Fashion Outlet

4km do "Wrocław Fashion Outlet"

Galeria handlowa Wrocław Fashion Outlet oddalona jest zaledwie 4 km od inwestycji. Prosty i szybki dojazd sprawi, że nawet codzienne zakupy będą czystą przyjemnością. W centrum handlowym znajduje się większość Twoich ulubionych marek modowych oraz sklepów spożywczych oraz sklepów z akcesoriami. Centrum handlowe wyposażone jest w potężny parking naziemny oraz restauracje i kawiarenki.Galeria handlowa Wrocław Fashion Outlet oddalona jest zaledwie 4 km od inwestycji. Prosty i szybki dojazd sprawi, że nawet codzienne zakupy będą czystą przyjemnością. W centrum handlowym znajduje się większość Twoich ulubionych marek modowych oraz sklepów spożywczych wraz z punktami usługowymi i akcesoriami. Centrum handlowe wyposażone jest w potężny parking naziemny oraz restauracje i kawiarenki.

Kontakt

Napisz do nas wiadomość

Biuro sprzedaży

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Azaliowa 2/3

55-080 Smolec