fbpx

Szeregówki Smolec

Posiadanie własnego mieszkania jest bez wątpienia celem, który stawia sobie wielu ludzi. Dla niektórych jest to tylko marzenie, które w sferze marzeń pozostaje. Dla innych jest to cel, do którego uparcie dążą. Propozycji z rynku nieruchomości jest oczywiście bardzo wiele. Tym samym zdecydowanie się na zakup konkretnego lokalu na pewno nie jest niczym łatwym. My chcemy zaprezentować coś, co od samego początku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem i owo zainteresowanie ciągle nie maleje. Szeregówki Smolec, bo o nich mowa, to nasza najnowsza propozycja mieszkań zlokalizowanych w położonym w niewielkiej odległości od Wrocławia Smolcu. Jako HLM Deweloper, możemy mówić o naszym bogatym doświadczeniu na rynku nieruchomości. Znając oczekiwania oraz wymagania potencjalnych klientów, stworzyliśmy projekt domów o doskonałej funkcjonalności, o doskonałych cechach użytkowych, wspaniałej estetyce, a dodatkowo położonych w idealnej lokalizacji.

Atrakcyjne mieszkania Smolec, atrakcyjna lokalizacja

Bez wątpienia jednym z głównych atutów owej inwestycji jest bardzo dobra, przyjazna lokalizacja. Smolec to miejsce położone od centrum Wrocławia zaledwie około jednego kilometra. Nie bez przyczyny inwestycja ta została nazwana przyjazny smolec. Oprócz dogodnego połączenia z Wrocławiem oraz bliskości centrum miasta, nie można nie wskazać chociażby na bliskość autostrady A4 – tutaj mówimy o odległości około 3 kilometrów. We współczesnej rzeczywistości miejscem bardzo ważnym dla ludzi są także galerie handlowe. W niewielkiej odległości od Smolca mamy również usytuowany Wrocław Fashion Outlet. Tym samym mimo tego, że lokalizacja obiektów jest związana z naturą, przyrodą, z ciszą, to jednak zadbaliśmy również o kwestie praktyczne związane z dostępnością wszelkiego rodzaju obiektów użytecznych, z dostępnością do różnych form rozrywki.

Smolec szeregówki o zróżnicowanych parametrach

Jeśli spojrzeć na ofertę o nazwie domy szeregowe Wrocław, to z pewnością będzie można mówić o bardzo dużym zróżnicowaniu. Jednocześnie też dodamy, że w Smolcu stworzyliśmy ową różnorodność w jednym miejscu. Proponowane lokale mieszkaniowe są mocno zróżnicowane pod względem wielkości powierzchni, rozkładu poszczególnych pomieszczeń. Jeśli zatem kogoś interesuje małe mieszkanko, to może zdecydować się na lokal o powierzchni 35 metrów kwadratowych. Natomiast, jeśli ktoś potrzebuje, na co dzień znacznie większej powierzchni mieszkaniowej, to może zdecydować się nawet na lokal o wielkości 96 metrów kwadratowych. Nasza propozycja jest zróżnicowana nie tylko pod względem samej wielkości. Należy zwrócić uwagę na trzy rodzaje proponowanych mieszkań. Mowa jest mianowicie o:

  • mieszkaniach na parterze posiadających własny ogródek
  • mieszkaniach na pierwszym piętrze posiadających własny balkon
  • mieszkaniach położonych na drugim piętrze, które mają charakter dwupoziomowy

Przyjazny Smolec to nie tylko bardzo duże zróżnicowanie. Mieszkania zostały wykonane z użyciem najnowszych, bezpiecznych i ergonomicznych materiałów. Tutaj zostały zastosowane nowoczesne technologie budowlane, co ma przełożenie na wysoką jakość użytkową. Bez wątpienia należy podkreślić to, że owe mieszkania są bezpieczne, są położone w idealnej okolicy. Mamy dostęp do terenów zielonych, do terenów rekreacyjnych, a tym samym czynny wypoczynek po pracy nie wymaga wyjazdów w odleglejsze tereny.

Istotny aspekt

Nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna pod względem formy budynków, ich funkcjonalności. Jednakże nie sposób nie wspomnieć o tym, że zapewniamy naszym klientom również wydatną pomoc w innym zakresie. Mowa jest chociażby o pomocy profesjonalnego architekta w zakresie zagospodarowania poszczególnych pomieszczeń, ich rozkładu, wykorzystania. Poza tym zdajemy sobie sprawę z faktu, że tak naprawdę zakup mieszkania jest związany z koniecznością pozyskania odpowiedniej wysokości środków finansowych z kredytu. Dysponujemy własnym doradcą kredytowym i tym samym z jego usług nasi klienci jak najbardziej również mogą skorzystać. To z pewnością pozwoli oszczędzić wiele czasu oraz nerwów. Poza tym pozwoli właściwie wybrać taką ofertę kredytową, która pod każdym względem będzie spełniać oczekiwania klientów oraz będzie leżała w granicach ich własnych możliwości finansowych. Tym samym nie sposób pominąć tego faktu, że we współpracy z nami klient ma zapewnione kompleksowe usługi, których będzie potrzebować przy zakupie swojego nowego mieszkania. Przyjazny Smolec to propozycja, która obecnie cieszy się bardzo dużym wzięciem.