fbpx

Targi NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE. Stadion Wrocław, 2-3 lutego 2019

Targi mieszkaniowe NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE. Stadion Wrocław, 2-3 lutego 2019

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska S35 na Targach Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 2-3 lutego na Stadionie Wrocław. Pierwsze w tym roku wrocławskie targi zgromadzą największych deweloperów z regionu i kraju. Uczestnictwo w targach to oprócz możliwości zapoznania się z ofertą mieszkań, również sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania swojego wymarzonego „M”. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania. Dla osób, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja PROJEKCJA.

W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania z ogrodami, dwupoziomowe z przestronnymi poddaszami oraz mieszkania z dużymi przeszkleniami i balkonami. 

Wstęp na targi jest bezpłatny.

  • 2 lutego w godzinach 10:00 – 17:00
  • 3 lutego w godzinach 10:00 – 16:00

Dojazd:

  • Dojazd samochodem – kierowcy spoza Wrocławia najszybciej na Stadion Wrocław dostaną się zjeżdżając z dróg dojazdowych na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie zjazdem na STADION WROCŁAW. Czeka tam BEZPŁATNY PARKING, który pomieści tysiące samochodów. Aby wjechać na parking należy kierować się do wjazdu A i B.

  • Dojazd komunikacją miejską:

Tramwaje: 3, 10, 20, 31

Autobusy: 103, 128, 403, 435

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *